Ariostea sklep Warszawa, Białystok

Poznaj markę Ariostea

Włoski producent płytek ceramicznych i materiałów wykończeniowych Ariostea to synonim jakości i estetyki w najwyższym stopniu. Piękno naturalnych surowców oraz wykorzystanie innowacyjnych metod produkcji łączą się ze sobą, by dać w rezultacie najczystszy kunszt zamknięty w jednej płytce.

Marka Ariostea od lat działa w branży i wprowadza na rynek coraz to nowe rozwiązania, które znajdują szerokie zastosowanie – nadają się zarówno do wykończenia pomieszczeń takich jak kuchnia czy łazienka, ale również do aranżacji obiektów zewnętrznych, jak stadion, lotnisko, centrum handlowe itd. Oprócz tego świetnie sprawdzą się jako materiał do wyłożenia frontów kuchennych czy kominka.

Nowości od Ariostea

Marka Ariostea proponuje swoim klientom różnorodne kolekcje, z których największą popularnością cieszą się serie imitujące drewno, kamień i marmur. Domeną firmy są głównie płytki wykorzystywane do wykładania dużych nawierzchni, które oprócz wytrzymałości na mróz i inne czynniki zewnętrzne są również niezwykle łatwe do utrzymania we względnej czystości.
Płytki Ariostea to doskonały pomysł na wykończenie łazienki i eleganckiej kuchni, która dzięki południowemu wzornictwu nabierze promiennego wyglądu, a zarazem nuty szlachetnego minimalizmu.
Po więcej włoskich inspiracji od Ariostea zapraszamy do naszych sklepów stacjonarnych w Warszawie, Białymstoku i Braniewie.