Artemide sklep Warszawa, Białystok

Poznaj nowoczesne rozwiązania od Artemide

Artemide to uznana marka w świecie lamp, w którym działa już od 1960 roku. Licznie nagradzana i doceniana wśród znanych projektantów z Mediolanu, doczekała się paru wystaw w muzeach sztuki oraz pierwszego miejsca na liście producentów. Tak liczne sukcesy marki są uwieńczeniem ciężkiej pracy, która została włożona przez sztab profesjonalistów w projekt każdego produktu. Dzięki temu powstały także oryginalne, niepowtarzalne lampy, od lat oświetlające wnętrze zwolenników niebanalnych rozwiązań.
Artemide salon Warszawa Białystok

Co wyróżnia markę Artemide?

Artemide to nie tylko nudne lampy stołowe i wiszące czy praktyczne, mdłe oprawki na żarówkę – to przede wszystkim design i zaangażowanie, które pozwoliło na stworzenie wielu modeli stanowiących wyposażenie niekonwencjonalnych wnętrz. Możliwość wyboru różnorodnych rozmiarów i kolorystyki daje niewyczerpane opcje aranżacyjne. Ponieważ Artemide tworzy głównie dla ludzi, jej misja zamyka się wokół trzech podstawowych elementów – ergonomii, piękna i ekologii, co razem daje słynną filozofię marki pod nazwą ,,The Human Light’’.

Artemide salon Warszawa Białystok
Artemide salon Warszawa Białystok
O oryginalnych pomysłach marki Artemide przekonają się Państwo w naszych sklepach stacjonarnych w Warszawie, Białymstoku i Braniewie, do których serdecznie zapraszamy.