Ava sklep Warszawa, Białystok

Zaznaj luksusu z płytkami Ava

Ava tworzy rozwiązania do łazienek od 1994 roku, kiedy to pojawiła się na włoskim rynku jako niewielka, rodzinna firma produkująca gresy podłogowe z tradycyjnym, południowym wzornictwem. Obecnie stała się jedną z najbardziej cenionych marek w branży i co roku zyskuje coraz większe uznanie na rynku krajowym i zagranicznym. Jej sukces opiera się przede wszystkim na dbałości o każdy szczegół w trakcie realizacji poszczególnych projektów, a także na ciągłej pracy nad udoskonalaniem aranżacji nowoczesnych wnętrz.

Co wyróżnia markę Ava spośród innych?

Przede wszystkim wyszukane zdobienia, niecodzienne wzornictwo oraz wysokiej jakości materiały, które razem dają płytki przystosowane do niemal każdego wnętrza. Świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach, które potrzebują ocieplenia aranżacji, przy jednoczesnym przełamaniu smaku nudnej elegancji. Dzięki Ava Twoja łazienka zamieni się w przytulne wellness, a kuchnia nabierze klimatu rozgrzanej słońcem werandy, w której grzech nie rozsiąść się w trakcie poobiedniej sjesty.

Te i wiele innych inspiracji od marki Ava można obejrzeć na naszych stacjonarnych ekspozycjach w Warszawie, Białymstoku i Braniewie, do których odwiedzenia serdecznie zapraszamy.