Bärwolf sklep Warszawa, Białystok

Bärwolf – 33 lata bogatej historii marki

Bärwolf mimo niewielkiego (jak się zdaje w porównaniu z konkurencyjnymi markami) stażu na rynku pracy, to solidna, wizjonerska firma, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i wprowadza nowoczesne rozwiązania przy realizacji i projektowaniu materiałów dekoratorskich oraz wykończeniowych. Pasja do pracy i niesamowite zaangażowanie ze strony kadry pracowniczej sprawiły, że obecnie marka jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych w Europie. Automatyzacja logistyki oraz wyszukany design do dziś przyciąga tysiące klientów, którzy należą do entuzjastów nowoczesnego minimalizmu.

Innowacje marki Bärwolf?

Mozaiki i płytki Bärwolf nadadzą każdemu wnętrzu delikatny rys klasycznej elegancji, miejskiego stylu czy też nutki luksusu – wszystko zależnie od preferencji klienta. Dzięki temu przeniesiesz się w świat zaprojektowany od początku do końca zgodnie z Twoim zamysłem i zamierzeniami. A firma Bärwolf postara się pomóc przy dopracowaniu każdego szczegółu.
Serdecznie zapraszamy po tworzenie dalszej historii marki Bärwolf do naszych sklepów stacjonarnych w Warszawie, Białymstoku i Braniewie.