Caesar sklep Warszawa, Białystok

Historia firmy Caesar

Caesar funkcjonuje na rynku od 1988 roku, dostarczając swoim klientom najwyższej jakości gres podłogowy. Doskonała jakość, która cechuje ten produkt była możliwa do osiągnięcia, dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii oraz ścisłej kontroli produkcji. Trwałość materiału wykorzystanego przy tworzeniu płytek podłogowych sprawiła, że marka Caesar zdołała utrzymać niezbitą renomę i do dzisiaj uzupełniła swoją kolekcję o trzy tysiące wyrobów z gresu porcelanowego.

Dlaczego Caesar?

Choć na rynku jest wielu wiodących producentów produktów ceramicznych i porcelanowych, to właśnie marka Caesar wybija się spośród nich uniwersalnym zastosowaniem w różnych przestrzeniach, zarówno jeśli chodzi o dekorację wnętrz, jak i zewnętrznych obiektów. Każda aranżacja w uzupełnieniu o niesamowitej jakości płytki Caesar nabiera szlachetnej prostoty, minimalnej elegancji i nowoczesnych trendów na rynku.
Aby lepiej zapoznać się z bogatą ofertą od marki Caesar, serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszych salonów stacjonarnych w Warszawie, Białymstoku i Braniewie, gdzie można obejrzeć interesujące kolekcje na stałej ekspozycji.