Casalgrande Padana sklep Warszawa, Białystok

Historia marki Casalgrande Padana

Casalgrande Padana to jedna z pierwszych włoskich fabryk, która swoją działalność rozpoczęła już w 1960 roku. Ponad 50 lat zdobywania doświadczenia na rynku pracy sprawiło, że obecnie firma cieszy się niezbitą renomą i stale napływającą falą nowych klientów, a także mianem największej na świecie fabryki specjalizującej się w produkcji gresu podłogowego. Oprócz doskonalenia działów produkcji i angażowania się w usługi doradcze Casalgrande Padana bierze czynny udział w realizacji inicjatyw w dziedzinie projektowania i designu.

Innowacyjne rozwiązania od Casalgrande Padana

To, co wyróżnia markę Casalgrande Padana od innych producentów płytek ceramicznych i materiałów wykończeniowych, to przede wszystkim kultura produkcji i projektowania, a także zachowywanie stałej równowagi między wzrostem gospodarczym a innowacjami technologicznymi. Dzięki temu możliwe jest dostarczanie entuzjastom nowoczesnych aranżacji oryginalnej włoskiej ceramiki, która świetnie nadaje się do urządzania zarówno fantazyjnych łazienek, niekonwencjonalnych kuchni, jak i pomieszczeń zewnętrznych, czy też balkonu. W Casalgrande Padana prym wiodą przede wszystkim lustrzane powierzchnie, intensywne, głębokie kolory oraz futurystyczny rys, który z pewnością wypełni każde pomieszczenie. Oprócz tego w Casalgrande posiada w swoim katalogu kolekcje klasyczne, utrzymane w odcieniach ciepłego brązu i beżu, które świetnie sprawdzą się wśród miłośników prostych rozwiązań.

Całą gamę produktów i inspiracji od Casalgrande Padana można znaleźć w naszych sklepach stacjonarnych w Warszawie, Białymstoku i Braniewie.