Cordivari sklep Warszawa, Białystok

Poznaj markę Cordivari

Historia firmy zaczyna się od 1972 roku, kiedy to Ercole Cordivari założył jednoosobowe przedsiębiorstwo HERCULES CORDIVARI TERMOSERBATOI, które zajmowało się ręczną produkcją zbiorników. W 1989 roku założyciel zainicjował powstanie nowej spółki Cordivari Srl, a już 3 lata później rozpoczął produkcję dekoracyjnych grzejników i akcesoriów grzewczych, które szybko zyskały popularność i zostały docenione na zagranicznych rynkach.

Obecnie udziały firmy Cordivari biją rekordy na pionierskim rynku systemów grzewczych i sprawiają, że z początku nieśmiała inwestycja staje się wizjonerskim spojrzeniem w przyszłość.

Cordivari salon Warszawa Białystok

Dlaczego Cordivari?

Zespół techników i kreatywnych włoskich projektantów sprawuje pieczę nad nieustannym rozwojem firmy, dzięki czemu na rynku pojawiło się już wiele kolekcji zdobiących eleganckie, klasyczne łazienki, wnętrza o unikalnym klimacie czy nawet profesjonalne studia SPA.

Cordivari salon Warszawa Białystok
Cordivari salon Warszawa Białystok

Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszych salonów łazienkowych w Warszawie i Białymstoku, gdzie można lepiej zapoznać się z grzejnikami Cordivari.