Flaminia sklep Warszawa, Białystok

Historia marki Flaminia

Ceramica Flaminia powstała w 1955 roku i od tamtego czasu funkcjonuje jako producent ceramiki sanitarnej. Dziś Flaminia specjalizuje się w wytwarzaniu wysokiej jakości umywalek, misek wc i wanien, które stanowią ozdobę niejednej nowoczesnej łazienki. Dzięki doświadczeniu i pasji w podejściu do pracy firma zdołała zyskać niebywałą światową renomę i obecnie tworzy produkty, które zostały docenione certyfikatami jakości.

Flaminia salon Warszawa Białystok

Innowacje od Flaminia

Produkty sanitarne Flaminia dobrze sprawdzą się w łazienkach, którym brak oryginalności, a nieśmiertelna klasyka mdłych brązów przyćmiewa cały urok wieczoru spędzonego w wannie pełnej rozkosznych aromatów. Z pewnością zachwycą się nimi entuzjaści nowoczesnego minimalizmu, który w swojej formie i kunszcie dorównuje światowej klasy projektom, ale nie są ich nudnymi kopiami, a dowodem na bujną wyobraźnię projektantów Flaminii.
Flaminia salon Warszawa Białystok
Flaminia salon Warszawa Białystok
Po inspiracje skąpane w słońcu Italii zapraszamy do naszych salonów łazienkowych w Warszawie, Białymstoku lub Braniewie, gdzie czekają na Państwa propozycje od grupy Flaminia.