Franke sklep Warszawa, Białystok

Historia firmy Franke

Franke to szwajcarskie przedsiębiorstwo, działające na rynku już od ponad 100 lat, w trakcie których zdążyło zebrać niebagatelne doświadczenie, mające niewątpliwy wpływ na obecne struktury firmy i jej światową renomę. Jej głównymi osiągnięciami są innowacyjne techniki produkcji oraz niebanalny design, który stał się znakiem rozpoznawczym tej grupy. Klienci poszukujący ciekawego wyposażenia i akcesoriów kuchennych oraz łazienkowych z pewnością będą zachwyceni ofertą, jaka jest do nich skierowana przez firmę Franke.

franke salon Warszawa Białystok

Co wyróżnia grupę Franke?

  • innowacyjność – firma ciągle rozwija swoje struktury i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom współczesnych klientów, dzięki dobrej orientacji w świecie trendów rynkowych,
  • profesjonalizm – każdy produkt jest tworzony z myślą o długoletnim użytkowaniu i aranżacji zróżnicowanych wnętrz,
  • nowe odkrycia – ciężka praca i intensywne badania rynku zaowocowały wyposażonymi w technologiczne udogodnienia sprzęty łączące w sobie funkcjonalność z minimalistycznym, nowoczesnym designem. 
franke salon Warszawa Białystok
franke salon Warszawa Białystok

Zapraszamy do salonów Franke w Warszawie, Białymstoku i Braniewie, by zapoznać się z ofertą firmy, która odświeży Państwa wnętrze!