Gentry Home sklep Warszawa, Białystok

O Gentry Home.

Włoski producent Gentry Home oferuje kolekcje mebli i akcesoriów do łazienki zaprojektowanych z myślą o elegancji i precyzji w każdym detalu. Ideą przewodnią tego producenta jest łazienka jako kameralne, osobiste miejsce, w którym odzwierciedla się wspólne piękno życia.

Każda propozycja produktowa Gentry Home ma sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Od porcelany i marmuru po wanny żeliwne, meble i akcesoria łazienkowe – każdy z przedmiotów jest swoistym hołdem dla włoskiej tradycji, ale także dla dobrego samopoczucia, zarówno pod względem funkcji, jak i estetyki wyrobów tego producenta.

Oferta Gentry Home.

Gentry Home oferuje wymagającym klientom produkty ceramiczne (umywalki, wanny, muszle klozetowe i bidety) wykonane z angielskiej porcelany, która wyróżnia się jakością i niezawodnością w wykonaniu. Będzie to zatem doskonały wybór dla wszystkich, którzy szukają klasycznego stylu i ponadczasowości swojej łazienki. Wanny i stylizowane umywalki nadadzą każdej łazience niepowtarzalnego klimatu.
Wypracowanie własnego stylu w wielu kolekcjach Gentry Home, m.in. Graercy, Victorian, Belgravia czy Balasani sprawiło, że produkty Gentry Home są po prostu unikatowe i ekskluzywne. Fabryka producenta stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych na całym świecie.
Zapraszamy do obejrzenia wybranych kolekcji Gentry Home do sklepu w Warszawie i Białymstoku.