Instal Projekt sklep Warszawa, Białystok

Poznaj markę Instal Projekt

Instal Projekt to innowator, lider i doradca w zakresie grzejników łazienkowych, który od lat produkuje i eksportuje nowatorskie systemy grzewcze do 19 krajów. W swojej ofercie proponuje rosnącemu gronu odbiorców ponad 2 tysiące modeli grzejników, suszarek, grzałek i akcesoriów grzewczych, które zostały już docenione wśród 4,5 mln zadowolonych użytkowników. Owocem zaangażowania i aktywnej postawy na rynku nowości są 134 patenty i oryginalne wzornictwo przemysłowe, doceniane wśród klientów o wizjonerskim zacięciu.

Instal Projekt salon Warszawa Białystok

Dlaczego Instal Projekt?

Na rynku funkcjonuje wiele przedsiębiorstw, które dostarczają solidne jakościowo rozwiązania w zakresie systemów grzewczych, ale to ich rodzimy produkt wprowadza rocznie ponad 20 nowości, które są inspirowane codziennym życiem. Kultywowanie wartości rodzinnych i otwarta postawa wobec klientów sprawiają, że od ponad 30 lat Instal Projekt ogrzewa swoimi produktami niejedno klasycznie zaaranżowane wnętrze i stanowi ich minimalistyczne dopełnienie.

Instal Projekt salon Warszawa Białystok
Instal Projekt salon Warszawa Białystok

By zapoznać się z innymi, nowatorskimi pomysłami Instal Projekt, zapraszamy do naszych salonów łazienkowych w Warszawie, Białymstoku i Braniewie.