Kermi sklep Warszawa, Białystok

Od czego zaczęło się Kermi?

1960 to rok, który zmienił wszystko. To rok, w którym powstała grupa Kermi. Dzięki dwóm wybitnym osobistościom: Kerschlowi i Schmidtowi, dziś tysiące klientów na całym świecie mogą cieszyć się niekonwencjonalnymi produktami i rozwiązaniami w zakresie ogrzewania pomieszczeń, a także armatury łazienkowej. Ponad pięćdziesięcioletni staż na rynku pracy zaowocował nie tylko popularnością firmy, ale także pomysłami, które do dziś zyskują uznanie wśród użytkowników grupy Kermi.

kermi salon Warszawa Białystok

Co wyróżnia Kermi wśród innych?

Kermi to nie tylko banalne, tradycyjne konwencje, które producenci starają się obecnie sprzedawać na masową skalę – to krok w przyszłość, gwarantujący:

  • bawarską precyzję – wszystkie produkty są czujnie monitorowane przez zespół składający się z ponad 1300 pracowników,
  • wysoką jakość – nie bez powodu produkty firmy Kermi są od wielu lat nagradzane za oryginalne wzornictwo oraz zaawansowane technologie wykorzystane przy ich tworzeniu,
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę – to najważniejszy czynnik składowy, bez którego dobre imię tego przedsiębiorstwa nie byłoby w stanie się utrzymać wśród tak licznej konkurencji.
kermi salon Warszawa Białystok

Zapraszamy do naszych salonów łazienkowych z ekspozycją grzejników Kermi w Warszawie, Białymstoku i Braniewie, by lepiej zapoznać się z ofertą firmy.