STUDIO KAMEN, SOHO FACTORY ul. Mińska 25a Warszawa

Wkrótce otwarcie…

C.H. “BARTYCKA” PAW. A-BIS ul. Bartycka 26, Warszawa

tel: 667 959 341, godz: pn-pt:10-18, sob: 10-16

Obsługa architektów: Adrian Żur
tel: 667 959 341
mail: adrian.zur@e-kamen.pl

Handlowiec: Przemysław Koszułap
tel: 791 511 218
mail: przemyslaw.koszulap@e-kamen.pl

C.H. “BARTYCKA” PAW.12 ul. Bartycka 26, Warszawa

tel: 667 959 120, 22 891 13 56, mail: studio@-e-kamen.pl, godz: pn-pt: 10-18, sob: 10-16

Kierownik salonu: Marcin Wieliczko
tel: 667 959 100
mail: marcin.wieliczko@e-kamen.pl

Handlowiec: Rafał Dąbrowski
tel: 667 959 120
mail: rafal.dabrowski@e-kamen.pl

Projektant: Agnieszka Wajszczuk
tel: 667 959 120
mail: agnieszka.wajszczuk@e-kamen.pl

HOME CONCEPT al. Jerozolimskie 185 st.29, Warszawa

tel: 22 654 59 11, 667 959 343, mail:  ttw@e-kamen.pl, godz: pn-so: 10-21, nd: 10-18

Kierownik salonu: Jarosław Grula
tel: 665 959 375
mail: jaroslaw.grula@e-kamen.pl

Handlowiec: Tomasz Kucharski
tel: 667 959 343
mail: tomasz.kucharski@e-kamen.pl

Handlowiec: Robert Szlak
tel: 667 959 343
mail: robert.szlak@e-kamen.pl

Projektant: Dorota Czwojdzińska
tel: 667 959 343
mail: dorota.czwojdzinska@e-kamen.pl

HOME CONCEPT OŚWIETLENIE

al. Jerozolimskie 185 st.1A, Warszawa

tel: 665 959 333, mail: oswietlenie@e-kamen.pl, godz: pn-so: 10-21, nd: 10-18

Kierownik salonu: Grzegorz Milczarczyk
tel: 665 959 333
mail: grzegorz.milczarczyk@e-kamen.pl

Handlowiec: Patryk Makowski
tel: 665 959 333
mail:  oswietlenie@e-kamen.pl

KAMEN Białystok ul. Poleska 87

tel: 85 651 16 52, mail: bialystok@e-kamen.pl, godz: pn-pt: 10-18, sob: 10-14

Kierownik salonu: Jerzy Aniećko
tel: 693 959 373
mail: jerzy.aniecko@e-kamen.pl

Handlowiec: Marcin Tyborowski
tel: 693 959 374
mail: marcin.tyborowski@e-kamen.pl

KAMEN Braniewo ul. Królewiecka 61

tel: 509 635 381, mail: braniewo@e-kamen.pl, godz: pn-pt:10-18, sob: 10-16 

Kierownik salonu: Artur Bajer
tel: 509 635 381
mail: artur.bajer@e-kamen.pl 

Handlowiec: Łukasz Skierkowski
mail: braniewo@e-kamen.pl 

KAMEN – Hurt, C.H. “BARTYCKA” PAW. A-BIS ul. Bartycka 26, Warszawa

mail: hurt@e-kamen.pl, godz: pn-pt: 9-18

Dyrektor Handlowy: Piotr Sadowski
tel: 667 959 344
mail: piotr.sadowski@e-kamen.pl 

Handlowiec (Polska Centralna i Południowa): Bartosz Rogowski
tel: 665 959 321
mail: bartosz.rogowski@e-kamen.pl 

Kierownik Działu zamówień: Bartłomiej Góraj
tel: 665 959 372
mail: bartlomiej.goraj@e-kamen.pl

Dział reklamacji i obsługa klienta: Marcin Domański
tel: 667 959 509
mail: marcin.domanski@e-kamen.

Magazyn Kamen, ul. Bartycka 26 nr. 40 Warszawa

mail: magazyn@e-kamen.pl, godz: pn-pt:10-18

Kierownik magazynu: Arkadiusz Kowalik
tel: 667 959 346
mail: magazyn@e-kamen.pl  

 

Dane firmy:
KAMEN Piotr Kamiński
00-716 Warszawa ul. Bartycka nr 26 paw. A-bis
NIP: 113-056-71-77, REGON: 017228230
Bank: Santander Bank Polska S.A. numer rechunku: 75 1500 1272 1212 7002 7891 0000