Linea Light sklep Warszawa, Białystok

Linea Light – jak poznać tego producenta oświetlenia?

Aby poznać włoskiego producenta oświetlenia jakim, jest Linea Light należy wyobraź sobie zespół specjalistów, który bada wszystkie rozwiązania związane z oświetleniem, aby wszystko było dostosowane do Twoich potrzeb. Cała ta wiedza (know-how) jest przelewana nawet na najdrobniejszy element, z którego jest tworzona lampa przez Linea Light.

Linea Light specjalizuję się również w technologii LED. Wszystkie produkty Linea Light cechuje: trwałość, jakość i wydajność.

Co wyróżnia Linea Light?

Producent Linea Light jest uznawany przez światowego lidera również we wzornictwie. Zaowocowało to wieloma nagrodami choćby z ostatnich lat:

  • 2017 rok – Red Dot Awards w kategori produktów za Diphy i Oxygen
  • 2017 rok – IF Design Award za Dirigo
  • 2016 rok – Nagrody Red Dot
Poniższy film doskonale pokazuje, jak szeroką ofertę posiada Linea Light.
Linea Light to wyjątkowa firma specjalizująca się wielu dziedzinach przemysłu oświetleniowego. Dzięki temu potrafi odpowiedzieć na każde potrzeby klientów, którzy szukają produktów do domu, instytucji, budynków publicznych, przestrzeni zewnętrznych.
Kolekcje oraz poszczególne produkty firmy Linea Light znajdziecie Państwo w naszym sklepie (na naszej ekspozycji) w Warszawie, Białymstoku lub Braniewie.