Lumiverso sklep Warszawa, Białystok

Poznaj Lumiverso

Lumiverso działa na rynku oświetleniowym od 2004 roku i jest obecnie jednym z przodujących przedsiębiorstw w zakresie produkcji oprawek i półprzewodnikowego źródła światła LED. To, co stanowi o dość dużym sukcesie marki, która zdążyła już opanować światowy rynek, to przede wszystkim zespół profesjonalnych techników i projektantów, włączających się w szeregi firmy i ciągle poszukujących optymalnych rozwiązań do przestrzeni domowych i komercyjnych.
Lumiverso salon Warszawa Białystok

Co wyróżnia Lumiverso spośród innych?

Przede wszystkim nowatorskie metody produkcji, które umożliwiają wprowadzanie wygodnych, dostosowanych do potrzeb współczesnego użytkownika opraw oświetlenia. Dodatkowo jakość wykorzystywanych materiałów, a także unikatowe rozwiązania i nowoczesne trendy, razem dają podłoże do budowania niezbitej renomy, którą dotąd cieszy się Lumiverso. Każda realizacja jest skalkulowana na podstawie wizji klientów, którzy decydują, jak od teraz będzie wyglądać ich dom.

Lumiverso salon Warszawa Białystok
Lumiverso salon Warszawa Białystok

Serdecznie zapraszamy do lepszego zapoznania się z ofertą firmy Lumiverso w naszych salonach stacjonarnych w Warszawie, Białymstoku i Braniewie.