Marset sklep Warszawa, Białystok

Poznaj firmę Marset

Marset to hiszpańska pionierska marka oświetleniowa z zaangażowaniem podchodząca do tworzenia szerokiego wachlarza nowoczesnych produktów, których celem jest nie tylko estetyczne uzupełnianie wnętrz, ale także poprawa jakości życia klientów, tworzenie niepowtarzalnej atmosfery i wizerunku firmy na rynku. Ciężka praca i wykwalifikowany zespół projektantów razem tworzą solidne przedsiębiorstwo, które swoją misją chce oświetlać każdy zakątek naszych domostw.

Marset salon Warszawa Białystok

Co nowego od Marset?

Marset w swojej ofercie posiada lampy wiszące, stojące, stołowe, kinkiety oraz plafony i lampy zewnętrzne – wszystkie wzbogacone o ponadczasowy design i najwyższą jakość, która stanowi klucz do satysfakcji tysiąca klientów korzystających z usług hiszpańskiego producenta. Surowy, klasyczny wygląd to wyróżnik wyjątkowego wzornictwa firmy Marset, która w minimalizmie zamyka największe piękno. Większość z proponowanych produktów dostępna jest w technologii LED.

Marset salon Warszawa Białystok
Marset salon Warszawa Białystok

Zachęcamy do zapoznania się z owocami ciężkiej pracy Marset w naszych sklepach stacjonarnych w Warszawie, Białymstoku i Braniewie.