Nowa Gala sklep Warszawa, Białystok

Poznaj jakość Nowej Gali

Nowa Gala to firma z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku, która zajmuje się dostarczaniem płytek z wysokiej półki. W jej bogatej ofercie można znaleźć nie tylko wysokie jakościowo gresy podłogowe, ale także całe serie płytek, które doskonale sprawdzą się przy wykończeniach wnętrz. Najpopularniejsze kolekcje Concept, Signum, Trendstone oraz Stonewood charakteryzują się szlachetną prostotą, oraz oryginalnym konceptem, który sprawia, że podbijają serca wielu polskich i zagranicznych klientów.

Zamieszkaj w świecie Nowej Gali

Płytki marki Nowa Gala idealnie nadadzą się do wykończenia niemal każdej łazienki. Dzięki nim pomieszczenie stanie się żywsze i nabierze kolorów, a w dodatku zapanuje w nim błogi nastrój domowego SPA. Wybrane kolekcje można również wykorzystać do wyłożenia podłóg w salonie, na tarasie czy sypialni – wszystko zależy od wyobraźni oraz indywidualnych preferencji klienta.
Daj się uwieść urokowi marki Nowa Gala i odwiedź nasze sklepy stacjonarne w Warszawie, Braniewie oraz Białymstoku. Serdecznie zapraszamy!