Ornamenta sklep Warszawa, Białystok

Historia marki Ornamenta

Na rynku Ornamenta funkcjonuje już od 1977 roku, kiedy to powstała mała firma rzemieślnicza produkująca płytki i ozdoby ceramiczne, znana pod nazwą Studio Gamma. W roku kolejnym firma zmieniła swoją dotychczasową nazwę na Gamma Due i od tego momentu zaczęła prężnie się rozwijać, przynosząc efekty swojej ciężkiej pracy w postaci Ornamenty. W ciągu zaledwie kilku lat marka zyskała niebywałą popularność i stała się jednym z międzynarodowych liderów w branży. Dziś można podziwiać wiele kolekcji, które są głównie przeznaczone do eleganckich, minimalistycznych wnętrz i dedykowane zwłaszcza tym, którym imponuje szlachetna prostota i tradycyjne wzornictwo.

Innowacyjny wystrój z Ornamentą

Płytki Ornamenta nadadzą się do urządzenia niemal każdej przestrzeni – ich uniwersalny design jest kluczem do ciekawego zaaranżowania wnętrza i nadania mu nuty elegancji. Z pewnością kafelki sprawdzą się w łazienkach, w pomieszczeniach publicznych, nowoczesnych, minimalistycznych kuchniach oraz do wykończenia balkonu, który od teraz ma szansę stać się przytulnym kącikiem na poranną kawę i fantastycznymi widokami (nie tylko tymi zza okna).

Po więcej pomysłów i inspiracji na urządzenie domu z płytkami Ornamenta zapraszamy do naszych sklepów stacjonarnych w Warszawie, Białymstoku i Braniewie.