Osram sklep Warszawa, Białystok

Historia powstawania innowacji Osram

Osram swoją działalność prowadzi od 1906 roku, kiedy to po raz pierwszy nazwa ta została zarejestrowana jako niemiecka marka handlowa, produkująca sprzęt i akcesoria oświetleniowe. Obecnie jest jednym z trzech największych producentów oświetleniowych, zaraz obok Philipsa i GE Lighting.

W ofercie marki Osram znajdują się nie tylko żarówki i świetlówki energooszczędne, a także taśmy i listwy wykorzystujące diody LED, ale również minimalistyczne, nowoczesne oprawki, które świetnie sprawdzą się zarówno przy aranżacji wnętrz domowych, jak i komercyjnych.

Osram salon Warszawa Białystok

Dlaczego Osram?

Firma Osram swój sukces zawdzięcza przede wszystkim zaangażowaniu, z jakim podchodzi do produkcji sprzętu oświetleniowego, a także nowoczesnym technologiom, które łączy z długoletnią tradycją. Dzięki temu do dziś żarówki i oprawy Osram są niebywałą ozdobą niejednego pomieszczenia, które rozbłyskują futurystycznym niemieckim designem.

Osram salon Warszawa Białystok
Osram salon Warszawa Białystok

Te i wiele innych inspiracji od marki Osram znajdą Państwo w naszych salonach stacjonarnych w Warszawie, Białymstoku i Braniewie, do których odwiedzenia serdecznie zachęcamy.