Paradyż sklep Warszawa, Białystok

Poznaj historię firmy Paradyż

Paradyż to jedna z pionierskich marek na polskim rynku, która działa już od 1989 roku. Początkowo przedsiębiorstwo rozwijało się pomału, dopiero od około 1997 roku wprowadzono pierwsze innowacyjne projekty, które pozwoliły firmie nieco rozwinąć skrzydła. Zaczęło się od pierwszej szkliwionej płytki mrozoodpornej – ona dała wstęp do takich produktów jak pierwsza polska płytka ścienna wykonana za pomocą monoporozy, gres szkliwiony, płytka ceramiczna z powierzchnią półpolerowaną, a nawet płytki zdobione technologią druku cyfrowego. Obecnie Paradyż zalicza się do jednej z najlepiej prosperujących firm, która ciągle wprowadza nowe udogodnienia, wychodząc tym samym naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów.

Polska tradycja w jednym kawałku

Paradyż jako jedno z niewielu przedsiębiorstw, które za cel stawia sobie przede wszystkim kultywowanie pozytywnych wartości, bez których nie byłaby możliwa realizacja i wypełnienie misji, która zakłada:

  • odwagę w realizacji zadań,
  • szacunek wobec wymagań i oczekiwań klientów,
  • troskę o zmieniające się potrzeby rynku,
  • otwartość w kreowaniu solidnego wizerunku i jakości oferowanych produktów.
Po te i wiele więcej korzyści od marki Paradyż zapraszamy do naszych sklepów stacjonarnych w Warszawie, Białymstoku i Braniewie.