Philips sklep Warszawa, Białystok

Poznaj historię marki Philips

Holenderska firma Philips to w ostatnich latach wiodąca prym na rynku marka, która dostarcza ciekawych, innowacyjnych rozwiązań w zakresie energooszczędnego oświetlenia. Od ponad 120 lat Philips kieruje największą uwagę na zapotrzebowania odbiorców i zaangażowane podejście do procesu produkcji, które pozwoliły przedsiębiorstwu rozwinąć skrzydła i stać się producentem na światową skalę, a także zyskać miano wiodącej marki produktów konsumenckich.

Philips salon Warszawa Białystok

Innowacje Philips

Szeroki wachlarz produktów Philips sprawdzi się przy aranżacji zarówno modernistycznych wnętrz, które idealnie uzupełnią LED-owe lampy o futurystycznym designie, jak i minimalistycznych, eleganckich pomieszczeń wartych ozdobienia nieśmiertelną klasyką kinkietów. W ofercie znajduje się oświetlenie zewnętrzne, wewnętrzne oraz inteligentne systemy oświetleniowe. Różnorodność wyboru to tylko jedna z zalet produktów marki Philips – o reszcie przekonaj się sam.

Philips salon Warszawa Białystok
Philips salon Warszawa Białystok

Po więcej inspiracji z Philipsem zapraszamy do naszych sklepów stacjonarnych w Warszawie, Białymstoku i Braniewie, gdzie można zapoznać się z bogatą ofertą na stałych ekspozycjach.