Roca sklep Warszawa, Białystok

Historia marki Roca

Firma Roca zaczęła swoją działalność na rynku dość niepozornie – jako producent żeliwnych grzejników domowych, wykonywanych w fabryce w Gava pod Barceloną. Z biegiem czasu i rozwoju przedsiębiorstw, Roca otworzyła się na nowe trendy, a do swojej oferty dołączyła również produkty łazienkowe, zaczynając od prostych projektów wanien.

Obecnie Roca wiedzie prym w sektorze kompleksowego wyposażenia łazienek. Gama artykułów łazienkowych wzbogaciła się dodatkowo o: ceramikę, baterie, stelaże podtynkowe, wanny, kabiny, brodziki, meble łazienkowe oraz dodatki, które swoim oryginalnym designem i funkcjonalnością przyciągają nieustannie uwagę entuzjastów nieoczywistych rozwiązań.

Roca salon Warszawa Białystok

Piękno natury w Twojej łazience

Roca wybiła się na rynku nie tylko, dzięki wysokiej estetyce swoich produktów, ale także filozofii, która kultywuje proces produkcyjny przyjazny środowisku. Dzięki zastosowaniu ekologicznych technologii oferta firmy trafia do współczesnych odbiorców, którzy coraz większą uwagę przywiązują do otaczającego ich środowiska. W połączeniu z nowoczesnym, lecz uniwersalnym designem wyposażenie łazienkowe marki Roca podbija światowe gusta znanych, cenionych osób, na co dowodem są liczne nagrody w konkursach.

Roca salon Warszawa Białystok
Roca salon Warszawa Białystok

Po więcej inspiracji przy urządzaniu wnętrz z firmą Roca zapraszamy do naszych salonów łazienkowych w Warszawie, Białymstoku i Braniewie.