Kontakt Simon sklep Warszawa, Białystok

Poznaj Kontakt Simon

Kontakt Simon to polska firma z bogatą historią, która od lat (a dokładnie od 1921 roku) zajmuje się produkcją osprzętu elektroinstalacyjnego. Początkowo fabryka zajmowała się wytwarzaniem jedynie oporników, regulatorów i sprzętu instalacyjnego, a niedługi czas po tym w skład oferowanych produktów weszły również oprawki, gniazdka, wtyki i wiele innych.
Simon kontakt salon Warszawa Białystok

Innowacyjne podejście

Długi staż na rynku pracy, a także ciężka praca wykwalifikowanej kadry pracowniczej przynosi nie tylko wysokie wyniki sprzedaży, ale także coraz to wyższą jakość oferowanego sprzętu. Nowoczesne technologie oraz trwałe, profesjonalne materiały, z których tworzone są produkty marki Kontakt Simon, zyskują nieustanne uznanie ze strony klientów polskich, jak i zagranicznych, na co dowodem są liczne certyfikaty jakości.

Simon kontakt salon Warszawa Białystok
Obecnie Kontakt Simon oferuje szeroki wachlarz artykułów elektrycznych, spośród których szczególnie wyróżniają się: gniazda, łączniki, puszki podłogowe oraz funkcjonalne elementy elektroniczne, łączące praktyczne zastosowanie z wysoką estetyką.
Simon kontakt salon Warszawa Białystok
By dowiedzieć się, jakie owoce przyniosły starania marki Kontakt Simon, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia jednego z naszych salonów stacjonarnych w Warszawie lub Białymstoku.