Spotline sklep Warszawa, Białystok

Poznaj markę Spotline

Spotline to firma oświetleniowa, która swoje doświadczenie w branży zdobywa już od 1991 roku. W ciągu ponad 20 lat stażu zdążyła wypracować nie tylko oryginalne wzornictwo oraz solidny wizerunek swojej marki na rynku, ale także stworzyła bazę kilku tysięcy artykułów (zarówno opraw, jak i lamp o różnym zastosowaniu).

Obecnie w ofercie firmy znajduje się oświetlenie wewnętrzne do salonu, kuchni, łazienki, a także zewnętrzne, które rozświetli i doda uroku niejednemu ogrodowi, alejce, tarasowi czy elewacji. Lampy z pewnością przypadną do gustu entuzjastom prostych, ale za to szlachetnych rozwiązań, a także miłośnikom wyszukanego designu.

Spotline salon Warszawa Białystok

Rozświetl swój dom z firmą Spotline

Domena Spotline to innowacyjne projekty, które przeniknęły z przestrzeni komercyjnych do intymnych kącików. Dzięki zaangażowaniu i pasji w podejściu do pracy obecnie marka wprowadziła na rynek systemy wysoko i nisko napięciowe, oświetlenie LED wraz ze sterownikami LED RGB z możliwością wyboru scen świetlnych. To doskonała okazja, by oryginalnie zaaranżować hotel, restaurację bądź pomieszczenie konferencyjne. Oprócz tego w portfelu produktów znajdują się także liczne akcesoria, dzięki którym mogą rozbłysnąć również takie obiekty jak oczka wodne, fontanny czy przydomowe baseny.

Spotline salon Warszawa Białystok
Spotline salon Warszawa Białystok
Zachęcamy do lepszego zapoznania się z ofertą firmy Spotline w naszych sklepach stacjonarnych w Warszawie, Białymstoku i Braniewie.