Tubądzin sklep Warszawa, Białystok

Tubądzin – poznaj z nami tego producenta płytek ceramicznych.

Tubądzin to jeden z największych producentów płytek ceramicznych. Firmę założono w Bełchatowie w roku 1983. Przez te lata Tubądzin wypracował sobie opinie firmy produkującej gresy i terakotę o najwyższych standardach. Dzisiaj Tubądzin jest niekwestionowanym liderem w Polsce, a zaczyna być zauważany coraz bardziej za granicami naszego kraju. Tubądzin nie ustępuję europejskim producentom pod względem jakość i wzornictwa. Obecnie firma eksportuje swoje produkty do aż 30 krajów na całym świecie. Każdy z produktów firmy spełnia najbardziej rygorystyczne europejskie standardy.

Wszystkie produkty Tubądzin są do dnia dzisiejszego produkowane w naszym kraju. Dzięki temu firma zatrudnia ponad 1000 osób.

Co wyróżnia Tubądzin?

Tubądzin to przede wszystkim bogaty asortyment: płytki ceramiczne, terakota, gresy, kafelki i glazura. Do współpracy przy projektowaniu byli zapraszani znani projektanci i designerzy tacy jak: Maciej Zień czy Dorota Koziara.

Nasza firma posiada pełną ofertę Tubądzina. Wiele serii możecie Państwo obejrzeć w naszych salonach: Warszawie, Białymstoku lub Braniewie.