Vola sklep Warszawa, Białystok

Poznaj duńską armaturę Vola

Filozofia duńskiej marki Vola opiera się na harmonijnym łączeniu nowoczesności z klasyką, dzięki czemu jej produkty są niepowtarzalne i stanowią wspaniałe uwieńczenie wnętrz. Vola kładzie duży nacisk na innowacyjne rozwiązania w zakresie designu, jednocześnie czerpiąc inspiracje z długoletniej tradycji, która cieszy się wśród pracowników Voli należytym szacunkiem.

Vola salon Warszawa Białystok

Innowacyjne rozwiązania w urządzaniu łazienki

Skandynawski design jest jednym z najpopularniejszych na całym świecie – duńscy projektanci tworzą własną wizję, wyprzedzając tym samym światowych producentów w walce o pierwszeństwo na rynku. W ofercie przebijają minimalistyczne baterie łazienkowe, które dzięki chromowanej, nowoczesnej stylizacji świetnie sprawdzą się w każdej przestrzeni zorientowanej na designerskie detale. To, co odróżnia markę Vola od innych producentów na rynku to prostota duńskiego wzornictwa połączona z nowoczesnymi tendencjami w aranżacji (m.in. ograniczaniem widoczności elementów instalacyjnych).

Vola salon Warszawa Białystok
Vola salon Warszawa Białystok

Zachęcamy do lepszego zapoznania się z projektami armatury Vola w naszych sklepach w Warszawie, Białymstoku i Braniewie.