ABK sklep Warszawa, Białystok

Historia firmy ABK

ABK to włoski producent specjalizujący się w tworzeniu i dostarczaniu na rynek płytek ceramicznych, których tradycyjne, południowe wzornictwo ozdabia wnętrza eleganckich łazienek i kuchni od 1992 roku. Obecnie firma jest jednym ze światowych pionierów płytek ceramicznych, których jakość i estetyka przewyższają konkurencyjne marki.
W swoim katalogu produktów ABK posiada niezrównane kolekcje, które świetnie sprawdzą się przy aranżacji różnych wnętrz – od romantycznych, klimatycznie urządzonych łazienek po przytulne salony, w których kolekcje imitujące drewno doskonale będą uzupełniać ciepło bijące z kominka i tradycyjny wystrój.

Co nowego od ABK?

ABK to przede wszystkim zaangażowanie, ciężka praca oraz stałe udoskonalanie metod produkcji, które dziś pozwoliły firmie osiągnąć tak znaczący sukces na arenie międzynarodowej. Każda kolekcja dostosowana jest do rosnących potrzeb współczesnego klienta, który ceni sobie zarówno wartość estetyczną, jak i jakość wykonania, a nade wszystko świeżość pomysłów, która pozwala na ciekawe zaaranżowanie wnętrz.
Aby sięgnąć po produkty z najwyższej półki, serdecznie zapraszamy do naszych sklepów stacjonarnych w Warszawie, Białymstoku i Braniewie, gdzie na stałych ekspozycjach można zainspirować się kafelkami marki ABK.