O firmie Kamen

 

W 2001 roku powstała firma KAMEN – wyposażenie łazienek, założona przez Piotra Kamińskiego.

 

Przez ponad 20 lat istnienia firmy staraliśmy się otwierać na potrzeby i pragnienia naszych klientów oraz współpracujących z nami architektów i projektantów wnętrz, czego efektem jest rozszerzenie naszej oferty o oświetlenie, tapety, płytki z cegły. Rezultatem stałego rozwoju i nieustannego dążenia do perfekcyjnej obsługi jest nawiązanie przez firmę Kamen współpracy z dobrymi wykonawcami, pracowniami stolarskimi oraz firmami developerskimi.

 

Zapraszamy do naszych salonów znajdujących się na terenie Warszawy, Białegostoku, Braniewa, gdzie na ekspozycjach znajdziecie Państwo aranżacje i produkty odpowiadjące najnowszym trendom.  W szerokiej ofercie znajdują się produkty najbardziej uznanych na świecie producentów, a z pomocą naszych doradców i projektantów stworzymy dla Państwa nie tylko łazienkę, ale miejsce, w którym po ciężkim dniu pracy będą Państwo z przyjemnością wypoczywać.

 

Specjalizujemy się zarówno w obsłudze projektów indywidualnych, jak również w realizacji projektów inwestycyjnych, zapewniając projekt, doradztwo, zakup, magazynowanie i dostawę pod wskazany adres.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty.

 

Życzymy udanych zakupów