Berker sklep Warszawa, Białystok

Niemiecka precyzja w wykonaniu marki Berker

Berker powstało w 1919 roku w Schalksmühle jako rodzinna, wizjonerska firma, łącząca ze sobą dwa profile działalności – zainteresowanie rynkiem nowości i wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klientów lubiących innowacyjne rozwiązania przy jednoczesnym poszanowaniu długoletniej tradycji w produkcji inteligentnych instalacji elektrycznych dla całych budynków.

Wykwalifikowana kadra projektantów oraz technologów stwarza stabilny grunt do powstawania wciąż nowych, nieoczywistych rozwiązań, które w połączeniu z pasją do detali, jest czynnikiem warunkującym dynamiczny rozwój firmy.

Berker salon Warszawa Białystok

Świat innowacji Berker

Firma Berker oferuje bogatą gamę łączników i gniazd, a także rozwiązania z zakresu rozdziału energii. Szlachetna prostota niemieckiego wzornictwa oraz ciekawe kompozycje z wykorzystaniem trwałych materiałów jak – aluminium, chrom, beton nadają produktom firmy Berker niepowtarzalny charakter.

Berker salon Warszawa Białystok
Berker salon Warszawa Białystok

Jeśli szukasz oryginalnych połączeń i rozwiązań zachęcamy do odwiedzenia jednego z naszych salonów stacjonarnych w Warszawie lub Białymstoku.