Geberit CleanLine Mera
Eleganckie wzornictwo, najnowsza technologia oraz różnorodne funkcje nowej toalety myjącej Geberit AquaClean Mera sprawiają, że poziom komfortu w łazience oraz uczucie świeżości i czystości nabierają zupełnie nowego znaczenia. Toaleta myjąca Geberit AquaClean Mera nagrodzona została Design Plus Award 2015 na tegorocznych targach ISH we Frankfurcie. Produkt dostępny będzie od września 2015 roku.

Szczególną cechą naszych innowacyjnych produktów Geberit AquaClean jest to, że w procesie ich tworzenia kluczowe jest dobre samopoczucie użytkowników. Począwszy od dobroczynnej funkcji podmywania i prostoty działania, a skończywszy na trwałości i wysokiej jakości, nasze produkty dostosowane są do indywidualnych potrzeb Klientów i spełniają najwyższe standardy pod każdym względem.

Produkty Geberit AquaClean zapewniają nieporównane uczucie świeżości i czystości. Dają też satysfakcję z podjęcia właściwej decyzji: któregokolwiek modelu by Państwo nie wybrali, zapewni on poczucie pełnego komfortu i wygody.