Decor Walther sklep Warszawa, Białystok

Historia firmy Decor Walther

Historia firmy Decor Walther sięga 1973 roku. Wtedy to Harald Walther założył firmę Decor Walther we Frankfurcie nad Menem. Dzisiaj ta firma, która produkuje akcesoria łazienkowe i eksportuje swoje produkty daleko poza granice Niemiec. Filozofia produktów Decor Walther to przede wszystkim dyskretny luksus. Firmie zawsze chodzi o to, aby dystansować się od czegoś co jest normalne. Głównie poprzez kształt i jakość wykonania akcesoriów łazienkowych Decor Walther.

Co wyróżnia Decor Walther?

Niewątpliwie produkty Decor Walther wyróżniają się tym, że firma nie boi się korzystać z różnych materiałów takich jak: szkło, porcelana, metal czy drewno. Wszystko to musi być najwyższej jakości. Firma szczyci się tym, że ich produkty są ciężkie, ponieważ uważa, że akcesoria łazienkowe, które są perfekcyjne jakościowo i piękne muszą dużo ważyć.
Decor Walther, jak przystało na niemiecką markę, oferuje produkty najwyższej jakości takie jak: oświetlenie, akcesoria do łazienki. Dzisiaj nie można sobie wyobrazić naprawdę luksusowej łazienki bez produktów Decor Walther.
Kolekcje oraz poszczególne produkty firmy Decor Walther znajdziecie Państwo w naszym sklepie (na naszej ekspozycji) w Warszawie, Białymstoku lub Braniewie.