Koło sklep Warszawa, Białystok

54 lata historii KOŁA

Przeszło pół wieku minęło od momentu, kiedy Koło otworzyło swoją pierwszą siedzibę w Polsce i zaczęło tworzyć doskonałe połączenia designu oraz użyteczności, które razem przekuły się w przełomowe na rynku produkty do wyposażania łazienek. Dzięki pasji do pracy i nieustannemu poszukiwaniu oryginalnych rozwiązań Koło stało się częścią międzynarodowej grupy Geberit, potwierdzając tym swoją wartość oraz szczere zaangażowanie w kształtowaniu nowych trendów branżowych.
Koło salon Warszawa Białystok

Urządź łazienkę w minimalistycznym stylu KOŁA

Do rozbudowanego asortymentu firmy Koło od lat dołączają nowoczesne rozwiązania dla umywalek, postumentów, bidetów, wanien, kabin i brodzików, a także pisuarów. Sprawdzą się one we wnętrzu z prostą aranżacją, łączącą w sobie tradycję z nutą elegancji i nowatorskich detali. Dzięki temu Twoja łazienka zamieni się w przestrzeń estetycznych doznań i będzie zapraszała na długie kąpiele w towarzystwie kojących widoków.
Koło salon Warszawa Białystok
Koło salon Warszawa Białystok
Po dawkę przyjemnych wrażeń od firmy Koło zapraszamy do naszych salonów łazienkowych na terenie Warszawy i Białegostoku.