Marazzi sklep Warszawa, Białystok

Poznaj markę Marazzi

Marazzi to najprawdopodobniej największy na światowym rynku lider w produkcji płytek ceramicznych i gresów podłogowych. Marka bierze swój początek we Włoszech, skąd przeniosła się na arenę międzynarodową, na której zyskała niesamowitą popularność w stosunkowo krótkim czasie. W ofercie Marazzi znajdują się płytki, które z powodzeniem można wykorzystać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Dzięki podążaniu za nowymi trendami, produkty Marazzi mogą stanowić idealne uzupełnienie nowoczesnych wnętrz i ożywiać nieco tradycyjnie zaaranżowane pomieszczenia.

Co nowego od Marazzi?

Marazzi wprowadza na rynek nowe modele i kolekcje, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom nawet wymagających klientów. Dzięki temu Marazzi, jak i wiele innych włoskich producentów, jest obecny co roku na targach Cersaie w Bolonii, na których prezentuje najnowsze kolekcje oparte o innowacyjne rozwiązania na rynku branżowym. Swój sukces zawdzięcza nie tylko odpowiedniemu zaangażowaniu kadry pracowniczej, ale także oryginalnym pomysłom, które są owocem tych starań – można do nich z powodzeniem zaliczyć płytki drewnopodobne o różnych strukturach, długościach i kolorystyce. Na uwagę zasługują także kolekcje imitujące płytki wykonane z kamienia naturalnego takie jak: Evolutionmarble, Evolutionstone, Brooklyn, Stone collection.

Zapraszamy do naszych salonów stacjonarnych w Warszawie, Białymstoku i Braniewie, by lepiej zapoznać się z unikatowymi kolekcjami firmy Marazzi.