Marmorin sklep Warszawa, Białystok

Historia firmy Marmorin

Marmorin to polski producent produktów łazienkowych, który – jak sam mówi – design ma wpisany w kod genetyczny już od trzech pokoleń. Marmorin nie jest biernym obserwatorem nowych trendów – ta firma tworzy nowe trendy! Właśnie z takiej filozofii powstała pasja do projektowania finezyjnych łazienek i dopasowanie do najbardziej wyrafinowanych potrzeb klienta. Od wielu lat produkty Marmorin powstają we współpracy z najlepszymi projektantami z Polski, co stawia ich w czołówce producentów armatury i akcesoriów łazienkowych na świecie.

Marmorin tworzy produkty funkcjonalne o unikatowym charakterze, używając na etapie produkcji specjalnej masy odlewniczej MINERALICAST. Jest to mieszanka sproszkowanego marmuru dolomitycznego oraz żywicy. Właściwości chemiczne i fizyczne tego związku pozwalają wytwarzać wysokiej jakości produkty o niemal nieograniczonych kształtach i cechach techniczno – funkcjonalnych.

Co wyróżnia Marmorin?

Jednym z największych osiągnięć technologicznych Marmorin jest LIGHTCAST – unikatowy materiał łączący nadzwyczajną lekkość i wyjątkową wytrzymałość, tworząc jednocześnie produkt bez żadnych widocznych linii łączenia lub pustych przestrzeni. Marmorin używa go głównie do produkcji wanien o dużych gabarytach, co sprawia, że są one nieporównywalnie lżejsze od konkurencyjnych produktów. Materiał LIGHTCAST posiada jeszcze kilka innych zalet: jest naprawialny oraz zdecydowanie dłużej utrzymuje temperaturę wody w wannie. Wanny wykonane z materiału LIGHTCAST są oferowane przez producenta w dwóch wersjach bieli: nieskazitelny i wysoki połysk lub delikatny w dotyku mat.

W szerokiej ofercie Marmorin można znaleźć m.in.: umywalki, wanny i brodziki. Bardzo ciekawym rozwiązaniem proponowanym przez producenta są umywalki regulowane z serii REG, które pozwalają na personalizację łazienki zgodnie z potrzebami i możliwościami.

Gdzie kupić Marmorin?

Produkty firmy Marmorin możecie zobaczyć Państwo na naszej ekspozycji w sklepie w Warszawie, Białymstoku lub Braniewie.