Purmo sklep Warszawa, Białystok

Historia marki Purmo

Historia Purmo zaczyna się w 1952 roku w małym miasteczku w środkowo-zachodniej części Finlandii – niewielki zakład produkujący narzędzia rolnicze wkrótce przerodził się fabrykę specjalizującą się w masowej produkcji systemów grzewczych. Obecnie firma oferuje rozwiązania grzewcze z wysokiej półki i oferuje swoim klientom grzejniki łazienkowe, dekoracyjne, specjalne i wodne ogrzewanie podłogowe.

Jej zaangażowanie w technikę realizacji oryginalnych projektów oraz odpowiadanie na potrzeby współczesnych konsumentów sprawiły, że została wyróżniona certyfikatem ISO 9001 potwierdzającym najwyższą jakość produktów Purmo.

Purmo salon Warszawa Białystok

Dlaczego Purmo?

Choć na rynku z pewnością znajduje się o wiele więcej propozycji, które kuszą fantastycznymi rozwiązania dla systemów grzewczych, Purmo zdołało utrzymać swoją pozycję na rynku, zbudowaną głównie dzięki polityce środowiskowej. Działania takie jak: ograniczanie elementów złomowanych, regularna utylizacja odpadów oraz ograniczanie zużycia energii elektrycznej, wpisują się we współczesne wartości promowane przez klientów, coraz chętniej korzystających z kompleksowych usług firmy Purmo.

Purmo salon Warszawa Białystok
Purmo salon Warszawa Białystok

Po więcej inspirujących historii od Purmo zapraszamy do naszych salonów łazienkowych w Warszawie i Białymstoku.