Sicis sklep Warszawa, Białystok

Zaznaj antycznego piękna mozaik Sicis.

Sicis to firma powstała na podwalinach tradycyjnej włoskiej manufaktury, która ze szczególnym szacunkiem podchodzi do antycznej spuścizny mozaiki. Ich głównym atutem są dopracowane szczegóły, co jest oczywiście zasługą ręcznej produkcji. W bogatej ofercie firmy można znaleźć przepięknie barwione mozaiki wykonane z łączonej masy żółtego lub białego złota i platyny, co tworzy niezwykle bogatą konstrukcję i dodaje każdemu wnętrzu powiewu luksusu.

Urok mozaiki przepełniony słonecznymi akcentami.

Płytki Sicis szczególnie dobrze sprawdzą się przy aranżacji wnętrz przytulnych, które mają zarówno zapraszać do długiej gościny wśród eleganckiego wystroju, jak i stwarzać poczucie własnego, bezpiecznego kąta do prowadzenia intymnych rozmów i tworzenia wspaniałych wspomnień. Produkty włoskiej firmy dedykowane są także tym klientom, którzy nie chcą odchodzić od klasyki, a antyczne piękno nieustannie ich wzrusza, a także zadziwia swoją bogatą, zorientowaną na szczegóły formą.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Sicis w jednym z naszych salonów stacjonarnych w Warszawie, Braniewie lub Białymstoku.