Slim Light sklep Warszawa, Białystok

Daj się uwieść nowościom od Slim Light Design

Marka Slim Light Design działa stosunkowo niedługo na polskim rynku oświetleniowym – jako wizjonerska firma stara się być na bieżąco z nowymi trendami, dzięki czemu jest w stanie zagwarantować produkty łączące w sobie funkcjonalność, artystyczny, oryginalny design oraz uniwersalne konstrukcje, które wypełnią każde wnętrze unikatowym klimatem. Zaangażowanie oraz ciężka praca wykorzystana przy tworzeniu nowatorskich opraw są głównymi wyróżnikami marki i sprawiają, że ilość klientów z roku na rok gwałtownie rośnie.

Slim Light Design salon Warszawa Białystok

Innowacje marki Slim Light Design

Oprawy Slim Light Design wykorzystują zaledwie dwa elementy – ultralekką, aluminiową konstrukcję oraz nowoczesną technologię, która jest stale testowana i dopracowywana przez wybitnych projektantów i doświadczonych elektrotechników. Oprawy wyposażone są także w regulowane zawieszki, dzięki czemu można je umieścić w niemal każdym pomieszczeniu, nawet jeśli z pozoru nie są do niego przystosowane.

Slim Light Design salon Warszawa Białystok
Slim Light Design salon Warszawa Białystok

Pozwól się zainspirować Slim Light Design i skorzystaj z wyjątkowej oferty naszych sklepów w Warszawie, Białymstoku i Braniewie.