Villeroy & Boch sklep z płytkami Warszawa, Białystok

Villeroy & Boch – poznaj z nami tę niezwykłą firmę

Kolekcje płytek ceramicznych Villeroy & Boch to synonim ekskluzywności i indywidualności. Połączenie klasycznych wzorów z nowymi, światowymi trendami w dziedzinie designu sprawia, że ceramika Villeroy & Boch może być z powodzeniem stosowana w przenajróżniejszych stylach wyposażenia wnętrz oraz aranżacjach przestrzeni użytkowej.

Villeroy & Boch i jego płytki ceramiczne lub gresy.

Płytki ścienne Villeroy & Boch powleczone są warstwą ochronną Ceramicplus. Jest to nowatorska technologia, która sprawia, że płytki mniej się brudzą oraz są łatwiejsze w czyszczeniu. Zwykłe spłukanie wodą daje pożądany efekt czystości i blasku.

Kolekcja gresów Vilbostone Villeroy & Boch dostępna jest w wersji glazurowanej i bez glazury, matowej, polerowanej, półpolerowanej i z reliefami oraz różnym stopniem zabezpieczenia antypoślizgowego. W trakcie produkcji powierzchnia płytek ceramicznych zostaje powleczona warstwą ochronną, dzięki czemu staje się jeszcze bardziej odporna na zabrudzenie i nie wymaga dodatkowej impregnacji. Nieglazurowane płytki Villeroy & Boch Vilbostone szczególnie dobrze nadają się do podłóg w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu. Ponadto materiał ten jest wysoce odporny na mróz i chemikalia, nie przebarwia się ani nie traci koloru pod wpływem światła.

Spośród wielu kolekcji płytek Villeroy & Boch odnajdziemy specjalnie dedykowane powierzchnie ceramiczne do łazienek i kuchni, a także do salonu i na taras, praktycznie we wszystkich rozmiarach i w bardzo obszernej palecie barw.

Kolekcje oraz poszczególne produkty firmy Villeroy & Boch znajdziecie Państwo w naszym sklepie (na naszej ekspozycji) w Warszawie, Białymstoku lub Braniewie.