Villeroy & Boch sklep Warszawa

Historia firmy Villeroy & Boch

Villeroy & Boch jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na światowym rynku producentów artykułów łazienkowych i wellness, zastawy stołowej, płytek ceramicznych i zlewozmywaków kuchennych. Ta niemiecka firma od lat kreuje nowe trendy oraz wdraża indywidualne rozwiązania w zakresie swoich produktów, stawiając duży nacisk na indywidualizm oraz precyzyjne dopasowanie wyposażenia do potrzeb Klienta.
Od czasu utworzenia firmy (przeszło 265 lat temu w samym środku Europy) Villeroy & Boch stała się jedną z wiodących marek w branży sanitarnej, czerpiącą doświadczenie ze swojej długoletniej tradycji. Od chwili powstania fabryki dużo się zmieniło. Długa i usłana sukcesami historia to dowód na to, że firma Villeroy & Boch zawsze wychodzi naprzeciw oczekiwaniom konsumentów i stale pracuje nad udoskonaleniem swoich produktów.
W bogatej ofercie Villeroy & Boch znajdziemy m.in. kompleksowe wyposażenie łazienek oraz kuchni. Doskonałe jakościowo produkty pozwalają zamienić nawet małą łazienkę w domowe wellness, a produkty do powierzchni kuchennych idealnie łączą eleganckie wzornictwo z wyrafinowaniem technicznym.

Co wyróżnia Villeory & Boch?

Każda z kolekcji Villeroy i Boch zamieni Twoją łazienkę w oazę relaksu i wypoczynku. Minimalistyczna, ponadczasowo elegancka albo romantyczna – nada niepowtarzalny charakter porannym czynnościom higienicznym i sprawi, że tak rozpoczęty dzień musi być piękny. Wieczorem natomiast zwykła kąpiel lub prysznic staną się wizytą w centrum wellness i spa. Wszystko to za sprawą nowoczesnego designu i technologii, w których firma Villeroy & Boch nadaje kierunki rozwoju już od wielu lat.

Firma Villeroy i Boch to również producent produktów dla powierzchni kuchennych. Dzięki technicznym innowacjom oraz stylowej konstrukcji nadadzą pomieszczeniu kuchennemu niepowtarzalnego charakteru. Gustownie zaprojektowane zlewozmywaki ceramicznearmatury kuchenne i praktyczne akcesoria wzbogacą wyposażenie Twojej kuchni o wyrafinowany wygląd, dostosowany do różnych potrzeb. A atrakcyjne zlewozmywaki nablatowe i podblatowe harmonijnie wtopią się w ogólny obraz pomieszczenia i rozpieszczą oko uniwersalną elegancją.

Daj się więc zainspirować wspaniałymi kolekcjami Villeroy & Boch, ciesz się każdym detalem przy projektowaniu własnej łazienki i kuchni.