Zehnder sklep Warszawa, Białystok

Historia renomy marki Zehnder

Zehnder to szwajcarska marka, która swoją działalność rozpoczęła w 1923 roku od wprowadzenia na rynek niesamowicie lekkiego motocykla. Maszyna od razu podbiła serca Szwajcarów i otrzymała czuły przydomek Zehnderli. Ta krótka historia stała się niewiarygodnie skromnym wstępem do długoletniej tradycji urządzeń grzewczych Zehnder, które do dziś opierają się na tradycji i opracowywanych przez lata nowych systemach clear air solutions. Będąc już pionierem w branży, około 1980 roku firma wprowadziła pierwszy na świecie grzejnik łazienkowy – Zehnder Universal, po którym niecałe 10 lat później pojawił się grzejnik Zehnder Arcus – pierwszy grzejnik nazwany obiektem do wyposażania wnętrz.

 

Obecnie rozbudowany portfel produktów oferowany przez firmę zawiera kolekcję nowoczesnych, dekoracyjnych grzejników łazienkowych i pokojowych, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom współczesnych klientów.

 

Zehnder salon Warszawa Białystok

Co wyróżnia produkty Zehnder?

Filozofia marki opiera się na deklaracji czynnego kształtowania przestrzeni życiowej, którą powinny wypełniać nie tylko funkcjonalne, praktyczne przedmioty, ale także obdarzone duszą i ciekawą historią elementy aranżacyjne, ożywiające każdy z czterech kątów naszego domostwa. Grzejniki i akcesoria grzewcze zostały zrealizowane w ponad 700 kolorach i wariantach wykończenia powierzchni – możliwe jest także składanie indywidualnych zamówień na projekty zgodne z zamysłem klienta.

Zehnder salon Warszawa Białystok
Zehnder salon Warszawa Białystok

Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą firmy Zehnder na żywo w jednym z salonów stacjonarnych w Warszawie, Białymstoku i Braniewie.