Zucchetti sklep Warszawa, Białystok

Historia firmy Zucchetti

Zucchetti to włoska marka, która powstała w 1929 roku. Na początku skupiała się na produkcji zaworów i artykułów instalacyjnych. Firma od zawsze dbała o rozwój technologiczny i dopasowywaniu swojej oferty do potrzeb klientów. Dlatego też w latach czterdziestych Zucchetti poszerzyło swoją ofertę o baterie pokryte chromem. Zucchetti odniosło ogromny sukces na całym świecie i bardzo szybko stała się synonimem jakości i najlepszego designu.

Co wyróżnia Zucchetti?

Zdecydowanie Zucchetti = DESIGN + JAKOŚĆ + FUNKCJONALNOŚĆ

Kupując produkt z logo Zucchetti, mamy pewność, że otrzymujemy ponadczasowy produkt. Zwłaszcza pod względem designu. W parze z tym idzie jakość i funkcjonalność. Firma Zucchetti rzadko wprowadza nowości, twierdząc, że w swojej bogatej ofercie posiada produkty dla każdego.

Kolejnym atutem zakupu produktów Zucchetti jest wręcz perfekcyjna obsługa pogwarancyjna. Jest to niewątpliwe pokłosie tego, że firma Zucchetti jest nadal firmą rodzinną.

Kolekcje oraz poszczególne produkty włoskiej firmy Zucchetti znajdziecie Państwo w naszym sklepie (na naszej ekspozycji) w Warszawie, Białymstoku lub Braniewie.