Zuma Line sklep Warszawa, Białystok

Poznaj markę Zuma Line

Zuma Line to polski producent klasycznych i nowoczesnych opraw oświetleniowych, który od lat zyskuje uznanie klientów nie tylko z Polski, ale i z całej Europy. Szczególnie doceniane są lampy podłogowe i wiszące za jakość wykonania, a także oryginalny design, który świetnie sprawdza się w pomieszczeniach o nieco nowoczesnym, niekonwencjonalnym wystroju.

W rozbudowanej ofercie firmy Zuma Line można znaleźć lampy wiszące, kinkiety, nowoczesne spoty, lampy do łazienki, kuchni, biura czy też sypialni. Wszystkie z nich mają własny, niepowtarzalny urok, który z pewnością doda życia Twojemu mieszkaniu.

Barwolf salon Warszawa Białystok

Ciekawe aranżacje z Zuma Line

Oprawy Zuma Line to doskonały pomysł na urządzenie stylowego kącika do pracy, nowoczesnego salonu czy oryginalnej łazienki. Niezależnie od tego, czy jesteś entuzjastą futurystycznych przestrzeni, czy wolisz zaszyć się w industrialnym klimacie swoich czterech kątów, Zuma Line dostarczy odpowiednie rozwiązanie do Twojego mieszkania. Wystarczy tylko wybrać właściwą kolekcję wśród bogatego asortymentu – dla zwolenników klasycznych wystrojów przeznaczona jest oryginalna seria lamp wiszących Crystal, Rain, Vista oraz Perle. Połączenie szkła i kryształków z pewnością uzupełni tradycyjny wystrój łazienki i przyda jej charakteru luksusowego SPA.

Barwolf salon Warszawa Białystok
Barwolf salon Warszawa Białystok
Te i wiele innych pomysłów na aranżację czterech kątów od Zuma Line można znaleźć w naszych sklepach stacjonarnych w Warszawie, Białymstoku i Braniewie.